Regulaminy

Domek Trzy Wianki - Świeradów-Zdrój

Regulamin Domku Trzy Wianki

Do dyspozycji gości oddany jest parking ogrodzony i nieogrodzony – nie są to parkingi strzeżone

Prosimy o zgłaszanie jakikolwiek braków wyposażeniu domku do 24 godzin po przyjeździe. Kompletność rzeczy mogą Państwo sprawdzić na podstawie listy wyposażenie domku. W przypadku braku zgłoszenia braków, uznamy, że wyposażenie było kompletne.

W dniu przyjazdu dostają Państwo komplet trzech kluczy po jednym : do r wejściowych, furtki i bramy.

Za kosztowności, pieniądze, papiery wartościowe i inne przedmioty posiadające wartość materialną lub naukową, jak również samochody znajdujące się na terenie Domku Trzy Wianki nie ponosi odpowiedzialności.

Palenie w kominku dozwolone jest wyłącznie drewnem zakupionym u nas.

W domku można korzystać z łącza internetowego na zasadach określonych w regulaminie korzystania z internetu.

W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. W razie jego złamania zostanie naliczona opłata za usuniecie woni tytoniu.

Wokół Domku musza być okresowo wykonywane prace związane z nieco większym natężeniem hałasu . Do prac takich należy m. in. Koszenie trawy, ciecie i rąbanie drewna, mechaniczne czyszczenie drogi. Goście powinni być świadomi, że czynności te mogą być wykonywane w trakcie ich pobytu, jednak tylko w godzinach 8:00 – 18:00

Za bawiące się dzieci oraz wszelkie szkody przez nie wyrządzone na terenie Domku Trzy Wianki odpowiadają ich opiekunowie.

Goście mieszkający w domku ponoszą odpowiedzialność za uszkodzenia lub zniszczenia majątku Domka Trzy Wianki. W razie szkody wyrządzonej podczas pobytu osoby te będę musiały ponieść opłatę za wyrządzone szkody.

Przed opuszczeniem Domku prosimy o pozamiatanie podłóg, wyniesienie śmieci do odpowiednich pojemników i uprzątnięcia popiołu z kominka (gorącego popiołu prosimy nie wyrzucać do śmietnika), zdjęcie pościeli. Naczynia i garnki powinny być umyte i odstawione na uprzednie miejsce.

W dniu państwa wyjazdu dokonany będzie odbiór domku, do którego należy m. in. Kontrola stanu wyposażenia i rozliczenie zużytych mediów . Dlatego prosimy o zgłaszanie opuszczenia domku najpóźniej 30 min przed wyjazdem, którego godzina podana jest w rezerwacji oraz listę ewentualnie wyrządzonych szkód.

Przy wyjeździe z domku prosimy o niewłączanie zmywarki, ponieważ nasi pracownicy są zobligowani do sprawdzenie stanu wyposażenia.

Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie domku najpóźniej o godzinie 22:00m

Mieszkańcy domku mają obowiązek zgłoszenia właścicielom domku Gości z zewnątrz nocujących w domku i podania ich danych osobowych.

Goście posiadający psy proszeni są o wyprowadzanie ich w celu załatwienia się poza teren Domku Trzy Wianki.

Proszę zwracać uwagę, żeby zwierzęta nie leżały na łóżkach, sofie, fotelach a jedynie w przywiezionym przez państwa w tym celu legowisku, koszyku.

Przy opuszczaniu przez Państwa domku szczególna uwaga będzie zwracana na meble tapicerowane.

Koszty szkód wyrządzonych przez Państwa zwierzęta będą doliczane do Państwa rachunku.

W razie ciągłego i rażącego łamania warunków regulaminów Domku Trzy Wianki, właściciel ma prawo rozwiązać umowę najmu w trybie natychmiastowym. W takim przypadku będzie to jednoznaczne z niezwłocznym opuszczeniem domku bez zwrotu wniesionych przez gości opłat.

 

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SAUNY W DOMKU TRZY WIANKI W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

 1. Przed wejściem do sauny należy zapoznać się z regulaminem.
 2. Przy korzystaniu z pomieszczeń sauny należy bezwzględnie stosować się do instrukcji użytkowania, poleceń oraz informacji udzielanych przez pracownika obsługi.
 3. Wszelkich regulacji urządzeń sauny, w szczególności regulacji nagrzewania pieca może dokonywać tylko pracownik obsługi.
 4. Z sauny mogą korzystać wyłącznie osoby zdrowe.
 5. Z sauny mogą korzystać osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z sauny tylko i wyłącznie w towarzystwie dorosłego opiekuna.
 6. Osoby przebywające w saunie deklarują pełną zdolność fizyczną i zdrowotną do korzystania z tego typy zabiegów i ponoszą odpowiedzialność za stan swojego zdrowia.
 7. Zobowiązuje się użytkowników sauny do przestrzegania porządku i utrzymania czystości użytkowanego pomieszczenia.
 8. Polewanie rozgrzanych kamieni należy wykonywać wyłącznie z pomocą czystej wody – w     umiarkowanych ilościach – wytworzona para ma temperaturę 100 C.
 9. Przed wejściem do sauny należy wziąć kąpiel z użyciem mydła w celu usunięcia z ciała wszelkich kosmetyków i zanieczyszczeń.
 10. Należy zdjąć metalową biżuterię, aby uniknąć ewentualnego poparzenia.
 11. W saunie nie należy przebywać w okularach i szkłach kontaktowych.
 12. Z sauny należy korzystać w kostiumie bawełnianym.
 13. W czasie nagrzewania ciała należy stopniowo przemieszczać się z ław niższych na wyższe w zależności od tolerancji organizmu.
 14. W czasie korzystania z sauny należy dążyć do rozluźnienia mięśni i osiągnięcia jak największego odprężenia psychicznego: należy zachować spokój i ciszę.
 15. Po zakończeniu korzystania z sauny podczas zabiegów związanych z wychładzaniem ciała nie jest zalecane używanie mydła.
 16. Na teren sauny zabrania się:
 • − wchodzenia w ubraniu oraz obuwiu,
 • − wykonywania zabiegów kosmetycznych,
 • − wnoszenia naczyń, jedzenia i wszelkich przedmiotów obcych,
 • − wnoszenia napojów alkoholowych,
 • − palenia tytoniu,
 • − niszczenia i uszkadzania wyposażenia
 1. Nie zaleca się korzystania z sauny osobom:
 • − bezpośrednio po intensywnym treningu wytrzymałościowym,
 • − osobom z chorobami krążenia,
 • − osobom chorującym na cukrzycę,
 • − osobom nietrzeźwym,
 • − kobietom ciężarnym,
 • − kobietom w czasie menstruacji
 1. Korzystanie z sauny jest równoznaczne z tym, że osoba zapoznała się i akceptuje wszystkie powyższe punkty regulaminu.
 2. Firma Trzy Wianki nie odpowiada za wypadki spowodowane nieprzestrzeganiem niniejszego regulaminu i wskazań obsługi.

 

REGULAMIN UŻYCIA STOŁU DO TENISA STOŁOWEGO W DOMKU TRZY WIANKI W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

 1. Korzystanie ze stołu  jest dozwolone wyłącznie do gry w tenis  stołowy.
 2. Wszelkie uszkodzenia – dzwonić tel. +48790791550

Domek Trzy Wianki​

+48 790 791 550

ul. Kolejowa 1a

59-850 Świeradów-Zdrój

Kalendarz dostępności obiektu

Trzy Wianki Świeradów-Zdrój

+48 790 791 550
ul. Kolejowa 1a 59-850 Świeradów-Zdrój